Kıymetli Site Ziyaretçilerimiz;

08.08.1968 tarihinde Elazığ'da doğdum.1993 yılında Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi'nden mezun oldum.1998 yılında İstanbul Şişli Etfal Hastanesi'nde ihtisasımı yaptım. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Kütahya Devlet Hastanesi'nde  5 yıl Başhekim Muavini olarak görev yaptım. Bursa Çekirge Devlet Hastanesi'nde 2011'den itibaren bir yıl Başhekim Muavini olarak görev yaptım. 02.11.2012 tarihinde Bursa Çekirge Devlet Hastanesi'nde Başhekim olarak görevlendirildim. 01.01.2015 tarihinden itibaren Çekirge Devlet Hastanesi'nde Hastane Yöneticisi olarak göreve başladım.

 

07.10.1970 tarihinde 420 yatak kapasitesi ile hizmete başlayan hastanemiz 02.11.2012 tarihinde Bursa Kamu Hastaneleri Birliğine geçişi ile halen 688 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sağlıkta dönüşüm projesinin hayata geçirilmesiyle hastanemiz, sağlıkta özlenen standart ve kaliteyi yakalama yolunda hızlı ve büyük adımlarla ilerlemektedir.

Sağlıklı yaşamın tüm insanların temel hakkı olduğu inancı ve anlayışı ile hastanemiz, hizmet alan hastalarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini, haklarını, güvenliğini ön planda tutmaktadır.

Hedefimiz Hastane Hizmet Kalite Standartlarına ve Klinik Kaliteye uygun tıbbi tanı ve tedavi hizmeti vermek, sağlık alanında ilk akla gelen ve tercih edilen referans bir hastane olmak, çevreye ve insana saygılı, eşit, ilgili, anlayışlı ve güler yüzlü hizmet sunabilmektir.

Uz. Dr. Kayhan SONKUR - Hastane Yöneticisi

  • Kayan Haber bulunmamaktadır.
  • AHMET YILMAZ
  • ŞAHSEDDİN AYDOĞAN
  • BERRİN GÜLERYÜZ
  • NERGİZ KARAYAĞIZ
  • GÜLAY IŞIK